Zaplanuj ze mną swoje wakacje

Chciałbyś lub chciałabyś gdzieś pojechać na swoje długooczekiwane wakacje, ale nie masz pojęcia gdzie by to mogło być, być może masz już za sobą nieudany urlop, gdzie miało być pięknie i bez tłumów turystów, ale nie było. Wycieczki z biura podróży muszą się sprzedać, a sprzedawcy robią wszystko żeby wyrobić targety. Są w stanie nawet powiedzieć, że do Arabii Saudyjskiej można i warto wybrać się w lato (nie warto, w tym okresie siedzi się cały dzień w zamkniętym pomieszczeniu pod klimatyzacją, bo temperatury są za wysokie żeby iść nawet na plażę), robią wszystko by zachęcić Cię do kupna biletu.

Daj mi zorganizować swoje wakacje, powiedz mi co lubisz, w jakim klimacie, jaki budżet, a ja z chęcią doradzę Ci gdzie warto pojechać, tak by Ci się podobało. To gwarantuje ja, jeśli się nie będzie podobało zwracam pieniądze.

Od kiedy pamiętam podróżuję po świecie, na początku blisko, pociągiem, autobusem po Polsce, potem trochę dalej na ile budżet pozwalał- autostopem, później samolotem i w końcu dziś podróżuje swoim własnym minivanem- wreszcie na pełen etat, mając czas na zatrzymanie się w różnych miejscach, tj. miastach, mieścinach i wsiach.

Cennik i plan działania:
1. Rozmowa online, zebranie oczekiwań, budżetu, krótka rozmowa, poznanie się ok. 20 min –(200 zł)płatne po rozmowie.

2. Drugi telefon rozmowa około godzinna gdzie przedstawiam dla Ciebie kilka propozycji spędzenia wolnego czasu, gdzie możemy podczas rozmowy razem zadecydować gdzie chcesz pojechać na wakacje, lub zostawiam Cię z przedstawionymi przeze mnie opcjami dając wybór Tobie- (300 zł)- płatne po rozmowie.

Czyli koszt całościowej usługi doradczej kosztuje tylko 500 zł

UWAGA

Doradzam również jak podróżować pracując zdalnie.

Zapraszam do kontaktu:

@ daniel.nowakowski.psychologia@gmail.com

tel: +48503537678 (WhatsApp)

Odważ się na wspaniałe wakacje