Life Coaching

Wielu ludzi inspiruję. Chciałbym zainspirować i Ciebie podczas indywidualnej sesji coachingowej w której jeden na jeden będziemy rozmawiać o Twoich możliwościach rozwoju, o polach do poprawy. Wszystko po to, byś tak jak ja był szczęśliwy i realizował się w życiu. Zawsze są jakieś obszary które możemy rozwinąć, postaram się je zidentyfikować i zaproponować Ci konkretne działania które doprowadzą do poprawy. Czasami wystarczą mikrozmiany by poczuć lepszą jakość życia i dobrostan.

Nazywam się Daniel Nowakowski jestem absolwentem psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. W życiu zawodowym zajmuję się sprzedażą w jednej z warszawskich firm IT. Jestem pasjonatem życia ukierunkowanym na samorozwój. Od 2020 roku realizuję swoją pasję jaką jest podróżowanie, przy tym również rozwijam się zawodowo pracując na codzień 100% zdalnie jako Account Manager.

Wielu ludzi mi zazdrości. Myślisz że to niemożliwe podróżować i przy tym pracować i rozwijać się zawodowo? Kto Ci to powiedział? I dlaczego w to wierzysz? Podczas sesji coachingowych wytłumaczę Ci jak krzywdzące mogą być nasze wewnętrzne ograniczające przekonania, bo ktoś nam coś kiedyś powiedział i teraz w to zaciekle wierzymy i uważamy, że nie ma innej prawdy. Wytłumaczę Ci jak działają nasze błędne przekonania i jak bardzo nas ograniczają w codziennym życiu. Zdradzę Ci coś. Każdy z nas jest zdolny do osiągnięcia więcej niż nam się wydaje. Wystarczy… być wytrwałym i wziąć się do roboty TERAZ, nie jutro, nie od nowego miesiąca, nie od nowego roku, TERAZ.

Oferta

  • Life coaching – analiza mocnych i słabych stron, praca nad wyrabianiem pożytecznych nawyków.
  • Business coaching- jako doświadczony handlowiec, popracuję nad Twoimi dobrymi praktykami sprzedażowymi, by sprzedawać więcej i zarabiać więcej.
  • Doradztwo zawodowe– porozmawiamy o Twoich możliwościach rozwoju zawodowego, być może zmiany kariery zawodowej.

Cennik

400 zł/ miesiąc- 1 godzinna sesja na tydzień przez cztery tygodnie.

Sesję prowadzone są online.

Serdecznie zapraszam.

Telefon: +48503537678 (Whatsup)